VAIKŲ
GIMTADIENIAI
Bityno KUPA valdose

TORTO GROBIKAI !

(su laser-tag įranga)

"Torto grobikai" tai gimtadienio scenarijus kuriame netrūks adrenalino, nuotykių ir geros nuotaikos! Šventė vyks vaizdingoje gamtos oazėje, Trakų rajone įsikūrusio bityno KUPA valdose. Dalyviai įsikurs patogiame namelyje ir staiga paaiškės, kad gimtadienio tortą pagrobė saldumynų plėšikai! Skubiai šaukiamas ekstrinis susirinkimas ir suformuojamos torto gelbėjimo pajėgos. Savanoriai (vaikai, tėčiai ir net mamos) apginkluojami elektroniniais laser-tag šautuvais, jiems pravedamas instruktažas ir iškeliamos užduotys: miško tankmėje rasti plėšikų gūžtą, plėšikus nuginkluoti, tortą išvaduoti! Savanorių pajėgos užduotį įvykdo su kaupu...

Žinoma, torto vadavimas tėra įžanga į kitus laser-tag žaidimų scenarijus, kuriuos toliau galima žaisti pasidalinus į dvi priešiškas komandas ir išmėginti savo akies taiklumą. Scenarijų pasirinkimas didelis: nuo paprasto pasišaudymo iki sudėtingų operacijų žvalgant ir naikinant priešų bazes, išminuojant bombas, rengiant pasalas. Esant pageidavimui komandos gauna racijas nuotoliniam komunikavimui.

Ar saugu? TAIP,VISIŠKAI SAUGU. Laser-tag technologija nenaudoja jokių šratų, dujų, kamuoliukų su dažais ar kitų daiktų šūvio metu. Šautuvas šaudo nematomais ir nejuntamais infraraudonaisiais spinduliais, kuriais reikia pataikyti į specialius jutiklius pritvirtintus prie priešininko rūbų. Visus pataikymus registruoja žaidimo kompiuteris, ir "nukautam" žaidėjui įranga kuriam laikui išsijungia, tad niekada nekyla konfliktų dėl to, kas į ką pataikė ar nepataikė.

Gimtadienio šventei gaunate:

* jaukų namelį su kondicionieriumi
* laser-tag ginklus, racijas, instruktažą, žaidimų priežiūrą  
* o gerą orą išleistuvėms švęsti pridėsime nemokamai :) (nes juk blogo oro nebūna, būna tik bloga apranga, tad kviečiame apsirengti pagal oro sąlygas buvimui gamtoje).


***

TRUKMĖ - 3 val.
KAINA - 270 € / grupei iki 14 žmonių

KUR? bitynas KUPA, Beržų 51, Bedugnė, Trakų raj.


PAPILDOMAI:
4€ / asmenui medaus limonadas ir pyragas

50€ / grupei  fotografo paslauga

150€ / grupei dūminė pirtis + vantos 

Krepšelis

Krepšelis tuščias.