KETVIRTOKŲ
IŠLEISTUVĖS
Bityno KUPA valdose

BANKELIO APIPLĖŠIMAS LAUKINIUOSE VAKARUOSE!

Saugus, pasiutęs ir azartiškas būdas linksmai atšvęsti ketvirtos klasės baigimą įtempto siužeto vesterne! Tai vaidmenų žaidimo ir laser-tag technologijos junginys, kai šerifo Bilo komanda gauna užduotį per laukinių vakarų prerijas krovininiu diližanu pergabenti aukso luitų krovinį. Pakeliui jų tyko Juodabarzdžio vadovaujama plėšikų komanda, kuri žūt būt siekia pagrobti aukso pinigus iš pervežėjų. Kuri komanda gudresnė, taiklesnė ir greitesnė išaiškės šventės metu!

UŽSAKYTI

Jūsų laukia:

Smagus scenarijus


Ketvirtokų išleistuvės prasideda nuo įsikūrimo bityno KUPA žinyčioje (specialiai edukacinėms veikloms pritaikytame namelyje). Prisistato šerifas Bilas ir plėšikas Juodabarzdis, kurie surenka savo komandas bei paaiškina žaidimo taisykles. Pravedamas laser-tag šaudymo įrangos instruktažas ir prasideda pirmas žaidimas. Po jo - pertrauka ir antras žaidimas, kai komandos pasikeičia vaidmenimis ir vietomis. Galiausiai apdovanojimo ceremonija, oficialioji dalis ir suneštinės vaišės. 

Azartiška kova


Žvalgyba, pasalos, gaudynės, šaudynės ir nenumaldomai trumpėjantis laikas savo užduočiai atlikti nepaliks abejingų nei berniukų nei mergaičių. Šis nuotykių ir netikėtumų kupinas šventės scenarijus sustiprins klasės draugų tarpusavio ryšį, pagerins jų bendravimo įgūdžius, gebėjimą kartu dirbti ir siekti vieno tikslo.

Saugumas žaidžiant


Laser-tag technologija nenaudoja jokių šratų, dujų, kamuoliukų su dažais ar kitų daiktų šūvio metu. Šautuvas šaudo nematomais ir nejuntamais infraraudonaisiais spinduliais, kuriais reikia pataikyti į specialius jutiklius pritvirtintus prie priešininko rūbų. Visus pataikymus registruoja žaidimo kompiuteris, ir "nukautam" žaidėjui įranga kuriam laikui išsijungia, tad niekada nekyla konfliktų dėl to, kas į ką pataikė ar nepataikė.

Ketvirtokų išleistuvių šventei gaunate:

* jaukų namelį su kondicionieriumi
* vaidmenimis paremtą žaidimą   
* saugius laser-tag ginklus, instruktažą, žaidimų priežiūrą
* laužavietę
* o gerą orą išleistuvėms švęsti pridėsime nemokamai :) (nes juk blogo oro nebūna, būna tik bloga apranga, tad kviečiame apsirengti pagal oro sąlygas buvimui gamtoje).


TRUKMĖ - 3 val.
KAINA - 45 € / vaikui
KUR? bitynas KUPA, Beržų 51, Bedugnė, Trakų raj.
Mažiausia grupė - 16 vaikų.


PAPILDOMAI:
4€ / vaikui medaus pyragas ir medaus limonadas
5€ / vaikui laukinių vakarų ant laužo virta sriuba

50€ / grupei  fotografo paslauga

BIČIŲ ŠEIMYNĖLĖ

Ketvirtokų išleistuves siūlome švęsti laukiniame gamtos prieglobstyje visai klasei trumpam virstant... bičių šeima! Žaisdami ir imituodami bičių gyvenimą vaikai mokysis ką, kada, kaip ir kodėl bitės daro per dieną. Be to, švęsdami vaikai išmoks įsiklausyti, suprasti vienas kitą be žodžių, pasiskirstyti darbus ir komandoje vykdyti linksmas užduotis.

UŽSAKYTI

Jūsų laukia:

Virtimas bitėmis


Aktyvios estafetės ir varžytuvės tarp dviejų komandų, kurių metu kiekvienam dalyviui teks įsijausti į bitės vaidmenį ir padėti savo šeimai surinkti daugiau nektaro, prisiūti korių, apsaugoti lizdą nuo užpuolikų ir įvykdyti daugybė kitų bitiškų užduočių.

Maisto ruošimas


Ant tikros laužo ugnies bičių šeimynos keps blynus su medumi! Tačiau ir čia prireiks sugyvenimo ir bendradarbiavimo įgudžių: kažkas žabus rinks, kažkas ugnį kūrens, kažkas blynus keps, kažkas stalą dengs. Blynų puota su medaus limonadu.

Bitininkučiai


Vaikai apžiūrės stiklinį avilį su tikromis bitėmis, pasimatuos bininko skrybėlę, išmėgins dūminę ir kitus rakandus bei išsuks savo pirmąjį stiklainiuką medaus!

Saldžios lauktuvės


Iš šventės kiekvienas būsimas penktokas ir penktokė išsiveš ne tik gerą nuotaiką, įspūdžius ir prisiminimus, bet ir savarankiškumo patirtį, žinias apie bičių šeimos gyvenimą ir žinoma, stiklainiuką medaus.

Ketvirtokų išleistuvių šventei gaunate:

* jaukų namelį su kondicionieriumi
* estafetėmis paremtą žaidybinę edukaciją  

* saugią, patogią lauko erdvę ir produktus maisto ruošimui

* o gerą orą išleistuvėms švęsti pridėsime nemokamai :) (nes juk blogo oro nebūna, būna tik bloga apranga, tad kviečiame apsirengti pagal oro sąlygas buvimui gamtoje).
TRUKMĖ - 3 val.
KAINA - 35 € /vaikui

KUR? bitynas KUPA, Beržų 51, Bedugnė, Trakų raj.


PAPILDOMAI:

50€ / grupei  fotografo paslauga

4€ / vaikui medaus pyragas

Krepšelis

Krepšelis tuščias.