KETVIRTOKŲ
IŠLEISTUVĖS
Bityno KUPA valdose

BANKELIO APIPLĖŠIMAS LAUKINIUOSE VAKARUOSE!

Saugus, pasiutęs ir azartiškas būdas linksmai atšvęsti ketvirtos klasės baigimą įtempto siužeto vesterne! Tai vaidmenų žaidimo ir laser-tag technologijos junginys, kai šerifo Bilo komanda gauna užduotį per laukinių vakarų prerijas krovininiu diližanu pergabenti aukso luitų krovinį. Pakeliui jų tyko Juodabarzdžio vadovaujama plėšikų komanda, kuri žūt būt siekia pagrobti aukso pinigus iš pervežėjų. Kuri komanda gudresnė, taiklesnė ir greitesnė išaiškės šventės metu!

UŽSAKYTI

Jūsų laukia:

Smagus scenarijus


Ketvirtokų išleistuvės prasideda nuo įsikūrimo bityno KUPA žinyčioje (specialiai edukacinėms veikloms pritaikytame namelyje). Prisistato šerifas Bilas ir plėšikas Juodabarzdis, kurie surenka savo komandas bei paaiškina žaidimo taisykles. Pravedamas laser-tag šaudymo įrangos instruktažas ir prasideda pirmas žaidimas. Po jo - pertrauka ir antras žaidimas, kai komandos pasikeičia vaidmenimis ir vietomis. Galiausiai apdovanojimo ceremonija, oficialioji dalis ir suneštinės vaišės. 

Azartiška kova


Žvalgyba, pasalos, gaudynės, šaudynės ir nenumaldomai trumpėjantis laikas savo užduočiai atlikti nepaliks abejingų nei berniukų nei mergaičių. Šis nuotykių ir netikėtumų kupinas šventės scenarijus sustiprins klasės draugų tarpusavio ryšį, pagerins jų bendravimo įgūdžius, gebėjimą kartu dirbti ir siekti vieno tikslo.

Saugumas žaidžiant


Laser-tag technologija nenaudoja jokių šratų, dujų, kamuoliukų su dažais ar kitų daiktų šūvio metu. Šautuvas šaudo nematomais ir nejuntamais infraraudonaisiais spinduliais, kuriais reikia pataikyti į specialius jutiklius pritvirtintus prie priešininko rūbų. Visus pataikymus registruoja žaidimo kompiuteris, ir "nukautam" žaidėjui įranga kuriam laikui išsijungia, tad niekada nekyla konfliktų dėl to, kas į ką pataikė ar nepataikė.

Ketvirtokų išleistuvių šventei gaunate:

* jaukų namelį su kondicionieriumi
* vaidmenimis paremtą žaidimą   
* saugius laser-tag ginklus, instruktažą, žaidimų priežiūrą
* lauko erdvę su suolais ir šašlykine
* o gerą orą išleistuvėms švęsti pridėsime nemokamai :) (nes juk blogo oro nebūna, būna tik bloga apranga, tad kviečiame apsirengti pagal oro sąlygas buvimui gamtoje).


TRUKMĖ - 3 val.
KAINA - 45 € / vaikui
KUR? bitynas KUPA, Beržų 51, Bedugnė, Trakų raj.
Mažiausia grupė - 16 vaikų.


PAPILDOMAI:
4€ / vaikui medaus pyragas ir medaus limonadas
5€ / vaikui laukinių vakarų ant laužo virta sriuba

50€ / grupei  fotografo paslauga