EDUKACIJOS VAIKAMS
iš bityno ir žolyno
foto Robertas Dackus

Geležiniais rateliais atrieda, atidunda Velykė šilkiniu botagu mojuodama, vaikam dovanas dalindama! O kas traukia jos vežimėlį? Taigi vaško kumelaitė! Sėskim prie stalo ir nulipdykim savo „vaško kumelaitę“, linine uodegaite. Patiems mažiausiems rankdarbių mėgėjams bus lengvas ir smagus darbelis, o ir suaugusiems bus gera proga prisiminti kam žvakė degama ant Velykų vaišių stalo. Kad neprailgtų minsim mįsles, išmoksim kiaušiniautojų „poterius“ ir rinksim melagių karalių.

***
TRUKMĖ - 1,5 val.
KAINA - 9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 8 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir pyrago ragavimas.

UŽSAKYTI

"Oi žibu, blizgu du liktoriuku."


Kad turėtume kuo papuošti Velykų stalą, iš plonos vaško plokštelės vyniosim žvakę su dvigubu dagčiu. Žvakę puošime angelo ar augalų ornamentais. Patiems mažiausiems rankdarbių mėgėjams tai bus lengvas ir smagus darbelis, o ir suaugusiems bus gera proga prisiminti kam žvakė degama ant Velykų vaišių stalo. Tuo pačiu aiškinsimės ką primena dvi liepsnos: Velykų zuikio ausis ar dvigubą laimę?

***
TRUKMĖ - 1 val.
KAINA - 9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 4 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir pyrago ragavimas.

UŽSAKYTI

Stovi žmogus ant kalno, kuo ilgiau stovi tuo mažesnis darosi. Kas? 

Pavasarėjant gaminsime vaškinę angelo formos žvakę. Vaikams bus rūpestėlis pasiruošti formelę: įverti ir įtvirtinti dagtį, išsilydyti vašką ir kantriai palaukti kol sustings žvakė formoje. Kad būtų lengviau laukti minsim mįsles, dainuosim daineles, šoksim ratelius, žodžiu dūzgsim kaip pavasarinės bitės.

***
TRUKMĖ - 1 val.
KAINA - 9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 6 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir pyrago ragavimas.

UŽSAKYTI

Pasigaminti savo teatriuką gali net mažiausieji. Tereikia keturių dalykų: geros pasakos, personažų, scenos ir pasakotojų.
Edukacijos pradžioje vaikams bus pasekta pamokanti pasaka apie gyvūnus. Išklausęs ją vaikas imsis darbo: iš vaško plokštelių pasigamins pasakos personažus. Dirbdami su natūraliu, kvapniu vašku vaikai lavins ne tik pirštų miklumą ir smulkiąją motoriką, bet ir kūrybingumą. Vaškas leidžia lengvai improvizuoti ir keisti personažo pavidalą. Galiausiai kiekvienas iš kartono pasigamins sceną. Dabar dar plakatas ir bilietai į spektaklį. Baigta!  Pamokanti pasaka apie gyvūnus paruošta rodyti namiškiams! Įrodyta, kad pasakos teigiamai veikia vaiko psichikos raidą. Klausantis pasakų lavinama vaizduotė, saviraiška, loginis mąstymas ir kalba. Pasakos diegia svarbias vertybes: drąsą, užuojautą, pagarbą. Jos praplečia vaiko sampratą apie supantį pasaulį, parodydamos, kad jis yra gyvas. Ši idėja svarbi formuojant globos ir atsakomybės jausmą viskam, kas mus supa: žmonėms, gyvūnams, augalams ir pačiai gamtai. 
Kvapnus ir natūralus bičių vaškas yra puiki priemonė patiems mažiausiems patyriminiam pasaulio pažinimui, smulkiosios motorikos ir kūribyškumo lavinimui. Edukacija yra paveiki nes įtraukia visus pojūčius: pasaka - klausą, lėlių gaminimas - lytėjimą, vaškas uoslę o pats spektaklis - regą.

Teatro lėlės gaminamos iš vaško plokštelės. Mažylis iš užsiėmimo išsineša paties pagamintas lėles, teatriuką, spektaklio plakatą ir bilietus.

***
TRUKMĖ - 1-1,5 val.
KAINA - 9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 5 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

UŽSAKYTI

Vaikai edukacijoje ne tik antspaudukų pagalba išmargins drobinį maišelį, bet ir atras milžinišką lietuvių mitologijos pasaulį slypintį už paprasčiausių audimo raštų. Peržiūrėdami pavyzdžius išsiaiškinsim iš kur anksčiau atsirasdavo rūbai bei kada atsirado ornamentas. Margindami drobę sužinosim kaip vadinasi ornamentų ženklai ir kodėl apskritimas reiškia laimę. Pasišokdami ir žaisdami sužinosim kaip bitė ir linas susijęs su deive Austėja. O dainuodami atrasim deivę Laimą kukuojančią medyje! Edukacijos turinys yra pritaikomas įvairaus amžiaus mokiniams, o programos pabaigoje kiekvienas dalyvis išsineš drobinį maišelį su savo rankom išmargintu ornamentu.

***
TRUKMĖ - 1 val.
KAINA -10€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 7 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.


UŽSAKYTI

Ar piešti judantys paveikslėliai atsirado seniai? Ir iš viso ar piešti judantys paveikslėliai iš tiesu juda? Susitikimo metu susipažinsime su animacinių filmukų pirmaisiais protoipais. Pažiūrėsime patį seniausią animacinį filmą. Aptarsime, kokios yra animacijos technologijos. Pažiūrėsime, kaip gailma susikonstruoti šviečiantį stalelį- pagrindinį animatoriaus įrankį. Pažiūrėsime įvairiausių pavyzdžių, kaip galima sukurti animacinį filmuką iš Lego žmogeliukų, veltinio ar net sniego. Ir galiausiai sužinoję pačius pagrindinius animacijos kūrimo principus, pačių paparasčiausių priemonių pagalba, pabandysime nupiešti kelis pirmuosius savo animacinius filmukus Verčiamos knygos technkia (Flip book). Reikalingos priemonės: popierius, seni prirašyti sąsiuviniai, mėgstamos piešimo priemonės - pieštukai, kreidelės, flomasteriai.

***
TRUKMĖ - 45 min.
KAINA -5-7€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 5 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje, nuotolinė.

UŽSISAKYTI

Garsus mokslininkas A. Einšteinas sakė: “Nėra bičių, nėra žmonių”. Edukacijos metu aiškinsimės ar tikrai jis buvo teisus: sužinosim, kodėl bitės yra nepakeičiamos augalų augimo skatintojos, kaip bitės lemia daugelio gyvūnų ir žmonių gerovę. Skaičiuosim, kokius maisto produktus mums teikia bičių buvimas, kiek bitės turi brolių ir sesių, kiek nuskrenda, kad suneštų mums kilogramą medaus ir kiek laiko per parą miega.

Edukacijos metu apžiūrėsim bitininko inventorių, rūbus, užsikursim dūminę ir atminimui susisuksim vaškinę žvakelę.

***
TRUKMĖ - 1 val.
KAINA 9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 5 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir pyrago ragavimas.


UŽSAKYTI

Labai aktyvi ir azartiška žaidybinė edukacija (90% laiko praleidžiant grynam ore lauke) atskleis kaip tarp bičių ir jų priešų vyksta mažai kam žinoma kova dėl medaus.

Pirmiausia, jaukiai įsikūrus žinyčioje vaikams bus papasakota apie pagrindinius bičių priešus ir jų keliamus pavojus. Sužinosim, kokių taktikų griebiasi meškos, zylės, pelės, širšės ir baisusis bičių vilkas, kad tik įveikti bites ir atimti jų sukauptas gerybes.  Taip pat išsiaiškinsim kokias gudrybes naudoja bitės, kad apsisaugoti nuo savo priešininkų. Po teorinės dalies visi keliausim į lauką! Čia klasė padalijama į bičių ir širšių komandas. Širšių tikslas - apiplėšti bičių avilį ir išnešti medų, bičių tikslas - apsiginti ir sunaikinti širšių lizdą. Ar pavyks "bitėms" panaudoti tik ką girdėtas žinias ir apsaugoti šeimos namus? Lai laimi...gudriausi!!!

Žaidybinėje edukacijos dalyje naudojama saugi laser-tag technologija. Jos dėka bičių ir širšių geluonius atstos nematomais ir nejuntamais infraraudonaisiais spinduliais šaudantys šautuvai, registruojantys visus žaidimo įvykius kompiuteryje. Pavyzdžiui, pataikius į ant priešininko kabantį jutiklį, priešininko ginklas (geluonis) išsijungia ir žaidėjas trumpam pasitraukia iš žaidimo. Šautuvai nenaudoja jokių šratų, kamuoliukų su dažais, dujų ar kitų pavojingų daiktų.

Žaidimas labai aktyvus, reikalaujantis ne tik greičio ir taiklumo, bet ir komandos susiklausymo ir bendro darbo. Visą žaidimą vaikus lydės patyrę instruktoriai. Švariame pušyne prasibėgioje vaikai tą dieną tikrai nesiskūs apetito stoka, o ir žinios apie vabzdžius ir gyvūnus į galvą suguls lengvai ir ilgam! Ypač kai savo kailiu patirsi ką reiškia pabūti širše ar bite.

***
TRUKMĖ - 3 val.
KAINA 25€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 9 metų.

KUR mūsų bityne

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir pyrago ragavimas.
DĖMĖSIO! būtina turėti orui tinkamą aprangą ir avalyne. Lyjant lietui edukacija gali būti perkelta į kitą, su užsakovais suderintą laiką.

UŽSAKYTI

„Je žemaitis užsispērs – ir i debesi ispērs“

Kviečiame iš arčiau žaismingai ir linksmai susipažinti su Žemaičių kalba, su dounininkų (Plungės) tarme. Susitimimo metu išgirsite Platelų legendas žemaitiškai. Pavartysite žemaitiškus laikraščius, pasiklausysite žemaitiškos poezijos, bei žemaitiškų dainų – nuo liaudies iki roko, ir net repo. Varžysimės komandose, ir patys pabandysite sudėlioti vieną kitą žemaitišką sakinį.

Sužinosite, kokį žemaitišką patiekalą galima rasti beveik kiekvienoje parduotuvėje. Ir kaip skaniausiai jį valgyti. Ką žemaičiai darydavo kamine? Kas liko nenubaustas, sniego gniūžtėm apmėtęs kunigaikštį Oginskį? Ir dar daug visokių smagių istorijų apie žemaičius ir Žemaitiją.

***
TRUKMĖ - 1 val.
KAINA -9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 10 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje.

UŽSAKYTI

Šis užsiėmimas - tikros kvapų dirbtuvės!

Susitikimo metu vaikai prisimins pagrindinius kvapus, kurie mus lydi. Tyrinėdami eterinius cinamono, vanilės, aplesino, eglės ir daugelio kitų augalų aliejus, mažieji sužinos įdomių faktų apie šių augalų auginimą ir kelionę iki mūsų šventinio stalo.

Visi šie kvapniųjų augalų aliejai naudojami ir natūralioje kosmetikoje, prie kurios stabtelsim ilgiau: vaikai pasigamins ir parsiveš namo apelsinais kvepiantį lūpų balzamą su mūsų bityno medumi ir vašku. Jis saugos jų lūpas nuo šalčio ir darganos. Ir primins bites bei jų nešamas gėrybes.


***
TRUKMĖ - 1-1,5 val.
KAINA -10€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 9 metų.

KUR mūsų bityne (Trakų raj.), jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado su apelsinais ir medaus pyrago ragavimas.


Nuotolinė edukacija apie bites. Šiuolaikinių technologijų pagalba vaikai galės dalyvauti protmūšyje, pasitikrinti savo turimas žinias apie nuostabų vabzdį BITĘ. Telefoninės programėlės pagalba vaikai galės pamatyti savo rezultatus, sužinoti nugalėtoją ir pamatyti kelintą vietą užėmė klasėje. O tikrindamiesi atsakymus užpildysime žinių spragas, bei papildysime savo žinių bagažą. Kalbėsimės apie bičių svarbą ir tai kas reikalinga, kad jas išsaugotume. Reikalingos priemonės kompiuteris su zoom programa, bei išmanus telefonas. Protmūšis gali būti integruotas į biologijos ar gamtos pažinimo pamokas.

***
TRUKMĖ - 45 min.
KAINA -4€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 6 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

UŽSISAKYTI

Vaikams apie bites ir nepriklausomybę.

Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kviečiame pasigaminti trispalve papuoštą žvakę ir sužinoti kodėl bičių šeima yra mažoji nepriklausoma „valstybė“. Kas šioje „valstybėje“ vadovauja, kas leidžia įstatymus, o kas saugo sieną? Kokia valdymo forma - demokratija ar monarchija - yra bičių šeimoje? 

***
TRUKMĖ - 1 val.
KAINA 9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 5 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir pyrago ragavimas.

Vaikams apie bites ir jausmus

Šv. Valentino dienos proga kviečiame pasigaminti dvigubą žvakelę papuoštą širdele savo mylimiausiems. Tuo pačiu pakalbėti apie tai, kokius jausmus bitės jaučia viena kitai, savo motinėlei, augalams, meškoms ir... zylėms.

***
TRUKMĖ - 1 val.
KAINA -9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 5 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

UŽSAKYTI

Kas yra vaškas, iš kur jis atsiranda ir kam jis naudojamas? Tai klausimai kuriuos mažieji visada užduoda prisiliete prie kvepiančio vaško gabalėlio. Smalsumui patenkinti – išsami vaškinė edukacija patiems mažiausiems. Jos metu vaikai tyrinės korius ir jų turinį, pamatys visą vaško atsiradimo procesą, minkys, maigys, trupins ir lygins vašką, kad suprastų – iš jo galima padaryti viską! Netgi savo vardą! Raidžių mokymasis prasideda nuo savojo „Aš“ užrašymo, o tikram bityne tai galima padaryti vaškinėmis raidėmis. Mažieji smalsautojai saugiom priemonėm iš natūralaus vaško plokštelių pjaustys savo vardų raides, kurias vers ant virvelės. Tokį kvapnų vardą bus galima drąsiai pasikabinti namie, visiems matomoje vietoje.

Klausysime pasaką apie asilo ausis ir jo vardą. Bei aiškinsimės savo vardų reikšmes.


***
TRUKMĖ - 1 val.
KAINA  9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 5 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir pyrago ragavimas.


UŽSAKYTI

Kalėdų išvakarėse gaminsime stalo papuošalą – mišku kvepiantį pušinį vainiką ir keturias vaško žvakeles. Darbuodamiesi sužinosime daugybę dar negirdėtų dalykų apie Advento tradicijas ir būtinus atributus. Vaikai namo parsineš ne tik naujas žinias, bet ir savo rankom sukurtą prasmingą šventinę dekoraciją.

***
TRUKMĖ - 1-1,5 val.
KAINA -10€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 9 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir medaus pyrago ragavimas.

"Atbėga elnias devyniaragis,
  ant vienorago ugnelė dega..."

Belaukdami elnio devyniaragio atnešančio saulę, susikursim savo mažą ugnelę - bičių vaško žvakelę. O begaminant išgirsim sakmę apie bičių atsiradimą, paniūniuosim dainas apie bites, minsim mįsles, žaisim žaidimus, suksim ratelius ir žiū... jau čia pat Kalėdos! Kiekvienas namo parsineš savo rankom sutvertą gryno vaško žvakelę papuoštą eglės šakele. O kai Kalėdų rytą ją uždegsim, ir namus vėl užlies saldus vaško kvapas, nepamirškim pasižvalgyti per langą - bene pamatysim devyniaragį atnešantį saulę...

***
TRUKMĖ - 1,5 val.
KAINA -9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 10 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir medaus pyrago ragavimas.

UŽSAKYTI

Kas ta žvakė? Iš ko ji? Ir kam ji? Elektrą juk turim? Bet prie žvakės smagiau ir jaukiau. Gaminsim, kalbėsim, dainuosim ir pasakų klausysim.  

***

TRUKMĖ 1 val.
KAINA 9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 6 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir medaus pyrago ragavimas.

UŽSAKYTI

Tai labai kvapnus, smagus užsiėmimas. Kurio metu susipažystama su bitėmis, su vašku bei linu Sekamos pasakos, menamos myslės, dainuojama ir net šokama. Mažųjų mėgstamiausia edukacija, kurios metu lengvais rankų judesiais šildysim, suksim ir vyniosim kvapnaus vaško plokšteles, kol sukursim šviečiantį stalo papuošalą – žvakę. Pagaminti tokio tipo žvakelę labai lengva, todėl edukacija ypač tiks patiems jauniausiems. Tai patyriminė edukacija kurioje dalyvauja visi pojūčiai. Labai smagu mokytis žaidžiant. Ir galiausiai matuosimės bitininko kepurę, kas žino, gal tai išties bus jų ateities užsiėmimas...

***
TRUKMĖ - 1 val.
KAINA -9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 3 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir medaus pyrago ragavimas.

UŽSAKYTI

Susitikimo metu pažindinsimės su bitėmis - aiškinsimės kiek jos turi kojų, kiek sparnų ir kiek skrandžių. Aiškinsimės iš kur atsiranda medus, iš kur vaškas. Kam juos naudoja bites ir kam žmonės? Iš vaško plokštelių gaminsime įvairiausius papuošimus eglutei, kad namai kvepėtų bičių aviliu. Na ir žinoma klausysim pasakos apie tai iš kur atsirado bitės ir kodėl jos gelia. Minsim mįsles, žaisim ratelius ir dūgsim, kaip tikros bites.

***
TRUKMĖ 1 val.
KAINA 9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 6 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir medaus pyrago ragavimas.

UŽSISAKYTI

"Kalėdų rytų saulė pražydo,
 Vai lėliu lėliu, Kalėda..."

Viena iš seniausių ir paprasčiausiai pagaminamų žvakių yra skobtinė. Senovėje naudotas burokas arba runkelis — tai, kas buvo po ranka. Šiandien po ranka dažniau pasitaiko apelsinas, tad mes jį suvalgysim, o žievelę panaudosim žvakei gaminti. Uždegus šią žvakę ant Kalėdų stalo pakvimpa apelsinais ir gvazdikėliais...

***
TRUKMĖ - 1 val.
KAINA -9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 5 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir medaus pyrago ragavimas.

UŽSAKYTI

Kalėdų išvakarėse mokysimės pasigaminti labai paprastą ir prasmingą namų dekoraciją – šiaudinę žvaigždutę. Edukacijos metu, vaikai sužinos kuo žmonės puošdavo namus, kol nebuvo parduotuvinių dekoracijų ir dėl kokių savybių rugys ir jo šiaudas vertinami net per Kalėdas. Kodėl per Kalėdas šiaudai dedami po staltiese, o daiginti rugiai – į pilvą? Kodėl lietuviai šiaudinę žvaigždę vadino „Saule“ ir kodėl jos nesiejo su Betliejaus žvaigžde? Į šiuos ir kitus klausimus bus atsakyta savo rankom veriant iš pirmo žvilgsnio sudėtingą, bet lengvai pagaminamą Kalėdinį simbolį. 

***
TRUKMĖ - 1,5 val.
KAINA -10€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 10 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

UŽSAKYTI

Pasidaryk žvakelę pats

Rinkinyje rasite viską ko reikia žvakelių gamybai. Vaško plokšteles, knatus ir instrukciją.

"Perkūnėlis darė drėvę

liaunų pušų šilely:

Smilgų geinys, vario kaplys,

sidabrėlio lekena."


Didžiausiam šaltyje gimsta kaitriausias karštis! Grabnyčinė, Griausmo,  Perkūno, Griaudulinė – daug vardų turinti ir daug darbų dirbanti žvakė. Laikantis papročio ji gaminama kai lauke būna pusiaužiemis. Šiltoj kertėj bičiuliškai viens kitam liedami Graudulines sužinosime kokiom aplinkybėm ir kokių iškilmių metu ji uždegama. Išgirsim, kodėl ji verta apsaugininkės vardo, o pasikuitę lietuvių tikėjimų skrynelėje sužinosim kokia galia slypi mažoje liepsnelėje. Broliukų latvių dainos atskleis šios žvakės ryšį su dangum, saule ir perkūnija.  

***
TRUKMĖ - 1,5 val.
KAINA -9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 8 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

UŽSAKYTI

Lapams krentant ir kandant pirmajai darganai mažom ugnelėm nušvinta sutemos. Kiekvieną rudenį brisdami per žvakelių jūrą prisimenam buvusius,suklupusius, išėjusius... Saviškių atminimui gamindami Vėlinių žvakes, atsiremsim į tautos atmintį: kokia gi ta, dainomis apdainuota, baugi ir paslaptinga amžinybė? Kalbėsime apie tai, kaip žmonės įsivaizdavo anapusinę būtį ir kaip elgėsi susidūrę su jos atstovais. Aiškinsimės, koks ryšys tarp gimtadienio torto žvakių ir... žvakių kapuose. O Vėlinių metu uždegę savo pagamintą žvakę žiūrėsime į dangų: kiek danguje žvaigždžių - tiek žemėje gyvųjų.

***
TRUKMĖ - 1,5 val.
KAINA -9€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 6 metų.

KUR mūsų bityne, jūsų mokykloje /darželyje.

EDUKACIJOS UŽSAKYMAS

Prašome nurodyti kiek žmonių dalyvautų, kokio amžiaus, kada, ir kur norėtumėte užsiėmimo.

ATSILIEPIMAI

Karalienės Mortos mokykla/ 2019 kovas:

Ačiū Jums už jaukų vakarą.
Kelios tėvelių mintys "labai kitokia ir labai vykusi asamblėja, kai nelabai net kalbėti reikia. Tik būti."  "Puikus vakaras, vaikai visą vakarą namuose apie žvakutes kalbėjo ir sakė, kad tai pati geriausia asamblėja".
Ačiū Jums.RAŠYTI ATSILIEPIMĄKrepšelis

Krepšelis tuščias.