JUDRIOS EDUKACIJOS
bityno KUPA valdose

Labai aktyvi, judri ir azartiška žaidybinė edukacija (90% laiko praleidžiant grynam ore lauke) atskleis kaip tarp bičių ir jų priešų vyksta mažai kam žinoma kova dėl medaus.

Pirmiausia, jaukiai įsikūrus žinyčioje vaikams bus papasakota apie pagrindinius bičių priešus ir jų keliamus pavojus. Sužinosim, kokių taktikų griebiasi meškos, zylės, pelės, širšės ir baisusis bičių vilkas, kad tik įveikti bites ir atimti jų sukauptas gerybes.  Taip pat išsiaiškinsim kokias gudrybes naudoja bitės, kad apsisaugoti nuo savo priešininkų. Po teorinės dalies visi keliausim į lauką! Čia klasė padalijama į bičių ir širšių komandas. Širšių tikslas - apiplėšti bičių avilį ir išnešti medų, bičių tikslas - apsiginti ir sunaikinti širšių lizdą. Ar pavyks "bitėms" panaudoti tik ką girdėtas žinias ir apsaugoti šeimos namus? Lai laimi...gudriausi!!!

Žaidybinėje edukacijos dalyje naudojama saugi lasertag technologija. Jos dėka bičių ir širšių geluonius atstos nematomais ir nejuntamais infraraudonaisiais spinduliais šaudantys šautuvai, registruojantys visus žaidimo įvykius kompiuteryje. Pavyzdžiui, pataikius į ant priešininko kabantį jutiklį, priešininko ginklas (geluonis) išsijungia ir žaidėjas trumpam pasitraukia iš žaidimo. Šautuvai nenaudoja jokių šratų, kamuoliukų su dažais, dujų ar kitų pavojingų daiktų.

Žaidimas labai aktyvus, reikalaujantis ne tik greičio ir taiklumo, bet ir komandos susiklausymo ir bendro darbo. Visą žaidimą vaikus lydės patyrę instruktoriai. Švariame pušyne prasibėgioje vaikai tą dieną tikrai nesiskūs apetito stoka, o ir žinios apie vabzdžius ir gyvūnus į galvą suguls lengvai ir ilgam! Ypač kai savo kailiu patirsi ką reiškia pabūti širše ar bite.

***
TRUKMĖ - 3 val.
KAINA 25€ /asmeniui.
AMŽIUS - nuo 9 metų.

KUR mūsų bityne

PAPILDOMAI 4€ /asmeniui medaus limonado ir pyrago ragavimas.
DĖMĖSIO! būtina turėti orui tinkamą aprangą ir avalyne. Lyjant lietui edukacija gali būti perkelta į kitą, su užsakovais suderintą laiką.

EDUKACIJOS UŽSAKYMAS

Prašome nurodyti kiek žmonių dalyvautų, kokio amžiaus, kada, ir kur norėtumėte užsiėmimo.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ