BIČIŲ
ŠEIMYNĖLĖ
Bityno KUPA valdose

BIČIŲ ŠEIMYNĖLĖ

Ketvirtokų išleistuves siūlome švęsti laukiniame gamtos prieglobstyje visai klasei trumpam virstant... bičių šeima! Žaisdami ir imituodami bičių gyvenimą vaikai mokysis ką, kada, kaip ir kodėl bitės daro per dieną. Be to, švęsdami vaikai išmoks įsiklausyti, suprasti vienas kitą be žodžių, pasiskirstyti darbus ir komandoje vykdyti linksmas užduotis.

UŽSAKYTI

Jūsų laukia:

Virtimas bitėmis


Aktyvios estafetės ir varžytuvės tarp dviejų komandų, kurių metu kiekvienam dalyviui teks įsijausti į bitės vaidmenį ir padėti savo šeimai surinkti daugiau nektaro, prisiūti korių, apsaugoti lizdą nuo užpuolikų ir įvykdyti daugybė kitų bitiškų užduočių.

Bitininkučiai


Vaikai apžiūrės stiklinį avilį su tikromis bitėmis, pasimatuos bininko skrybėlę, išmėgins dūminę ir kitus rakandus bei išsuks savo pirmąjį stiklainiuką medaus!

Saldžios lauktuvės


Iš šventės kiekvienas būsimas penktokas ir penktokė išsiveš ne tik gerą nuotaiką, įspūdžius ir prisiminimus, bet ir savarankiškumo patirtį, žinias apie bičių šeimos gyvenimą ir žinoma, stiklainiuką medaus.

Ketvirtokų išleistuvių šventei gaunate:

* jaukų namelį su kondicionieriumi
* estafetėmis paremtą žaidybinę edukaciją  lauke

* medaus sukimo medsukiu užsiėmimą

* o gerą orą išleistuvėms švęsti pridėsime nemokamai :) (nes juk blogo oro nebūna, būna tik bloga apranga, tad kviečiame apsirengti pagal oro sąlygas buvimui gamtoje).
TRUKMĖ - 3 val.
KAINA - 35 € /vaikui

KUR? bitynas KUPA, Beržų 51, Bedugnė, Trakų raj.


PAPILDOMAI:

50€ / grupei  fotografo paslauga

4€ / vaikui medaus pyragas

Krepšelis

Krepšelis tuščias.