VAIKŲ
GIMTADIENIAI
Bityno KUPA valdose

NAPOLEONO LOBIO PAIEŠKA

Pabėgimo kambario principu sukurtas žaidimas, kurio metu patalpose ir lauke reiks išspręsti archeologines užduotis ir rasti "Napoleono lobį". Šis gimtadienio scenarijus pritaikytas didelei vaikų ir tėvų kompanijai žaisti kartu. Žaidimui ir šventimui gaunate tris valandas laiko per kurias spėsite ir kepsniukų pasikept, ir lobį surast.

Gimtadienio nuotykis prasideda nuo to, kad esate pakviesti į archeologinius tyrinėjimus, tačiau netikėtai sunegalavus vadovui privalote savarankiškai užbaigti jo pradėtus tyrimus. Teks ieškoti, lyginti ir analizuoti rašytinius šaltinius, spręsti kartografinius galvosūkius, žvalgyti pievas, miškus ir vandenis, bei žinoma - naudotis metalo ieškikliu ir kasinėti!

UŽSAKYTI

Jūsų laukia:

Lobis, apipintas legendomis

Nagrinėjant istorinius šaltinius atsivers tikroji Napoleono kariuomenės paslėpto lobio vertė. Nenustebkite, jei rasite patranką, nes XIX amžiuje tai buvo tikras lobis! Remiantis archyvų įrašais, tautosaka, senais žemėlapiais bei intuicija po žingsnelį artėsite užbrėžto tikslo link.

Galvosūkiai visai šeimai

Lobio paieškoje užduočių labai daug, jos įvairaus sudėtingumo, todėl pramoga tiks įvairaus amžiaus žaidėjams. Pritaikyta dideliai kompanijai draugų, švenčiančiai gimtadienį ar iškylaujančiai po Trakų žemę. Užduotys ir krapštukams, ir tyrinėtojams, ir žioplinėtojams, ir skaitovams, ir nuotykių ieškotojams!

Pabėgimo kambarys lauke

Pabėgimo kambario veikimo principu paremtas žaidimas vyksta tiek patalpose, tiek ir lauke, trijų hektarų dydžio teritorijoje. Užuominų ir tinkamų kasinėjimams vietų teks žvalgytis pievose, miškuose ir palei vandens telkinius. Teks būti akyliems ir greitai orientuotis erdvėje.

Jauki šventinė erdvė

Ar galima ir žaisti, ir švęsti? TAIP! Galima atsinešti savo gėrimus, vaišes ir švęsti žaidimo metu - kambaryje vienas kitam netrukdydami be vargo tilps iki 15 žmonių. Pavargus nuo šurmulio ar įtampos visada galima pabėgti į lauką - čia yra įrengta erdvė pušyne, suolai, laužavietė kur galima išsikepti atsivežtų skanėstų.

"Napoleono lobio paieškos" pramogoje gaunate:
* jaukų namelį su kondicionieriumi žaidimui ir šventimui
* intriguojantį, judrų ir įtraukiantį lobio paieškos scenarijų  
* daug aktyvaus veiksmo gryname ore

* archeologinius įrenginius ir kasinėjimo įrankius

Žaidimui reikės:
- oro sąlygas atitinkančių rūbų ir avalynės
- priemonių prieš uodus ir erkes (kaip ir visada gamtoje)
- būti punktualiais ir atvykti 15 minučių prieš žaidimo pradžią

Žaidimui nereikės:
- išmaniųjų telefonų :)
TRUKMĖ - 3 val.
KAINA - 100 € /grupei iki 15 žmonių
AMŽIUS - tinka vaikams nuo 7 metų amžiaus, privalo būti mažiausiai du lydintys pilnamečiai.
KUR? bitynas KUPA, Beržų 51, Bedugnė, Trakų raj.


PAPILDOMAI:

4€ / asmeniui medaus pyragas ir medaus limonadas

50€ / grupei  fotografo paslauga

Krepšelis

Krepšelis tuščias.